Zasady komentowania

  1. Moduł komentarzy stanowi zewnętrzne narzędzie i podlega niezależnej polityce prywatności Disqus, której postanowienia akceptujecie Państwo dokonując rejestracji.
  2. W konsekwencji, MW Inspektorzy nie administrują danymi zawartymi w treściach wpisów ani danymi służącymi do utworzenia profilu.
  3. Wyłącznym odstępstwem od tej zasady może być sytuacja, w której zostaniemy powiadomieni o tym, że określony wpis lub inna aktywność (np. spam) narusza czyjeś dobra osobiste. Wówczas dokonamy usunięcia wpisu na zasadach określonych w naszej polityce prywatności (https://mwinspektorzy.pl/polityka-prywatnosci/).
  4. Prosimy korzystać z funkcji komentowania w celu faktycznego odniesienia się do treści danego artykułu, po zapoznaniu się z nim.
  5. Będziemy usuwać wszelkiego rodzaju spam oraz reklamy.
  6. Nie będziemy również tolerować wpisów zawierających wulgaryzmy, treści naruszające prawo, inwektywy lub w inny sposób naruszających dobra osobiste.
  7. Liczymy na merytoryczną, rzeczową i serdeczną dyskusję.
  8. Przypominamy, że komentarze zawierają subiektywne poglądy i przekonania ich autorów i nie ręczymy za poprawność informacji w nich zawartych.