W najbliższy wtorek, 12 marca 2019 r., odbędzie się kolejne spotkanie TechKlubu Poznań, w czasie którego nasz specjalista Szymon Matylla będzie opowiadał o nowych przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

TechKlub Poznań to społeczność osób, która łączy chęć sięgania po nowe technologie w trzecim sektorze. Cykliczne spotkania organizowane są w 16 polskich miastach. Dotychczas udział w nich wzięło kilkanaście tysięcy osób, a zainteresowanie ciągle wzrasta.

Podczas najbliższego spotkania TechKlub Poznań zostaną poruszone dwa tematy, w tym jeden z naszym udziałem:

  • RODO w sektorze trzecim. Przegląd skutecznych, budżetowych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie zgodności z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych.
  • Czego potrzebujesz?, czyli jak badać użytkowników – Katarzyna Talaga – Korcz opowie o design thinking. Design thinking to metoda nastawiona na budowanie innowacji w oparciu o potrzeby ludzi. Jak efektywnie badać użytkowników, o co pytać, a jakich pytań unikać.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona 🙂
REJESTRACJA: pod tym adresem

Program:

19:00 Rozpoczęcie spotkania

19:30 – 20:15 Szymon Matylla –
RODO w trzecim sektorze. Przegląd skutecznych, budżetowych rozwiązań pozwalających na osiągnięcie zgodności z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych

20:15 – 20:30 Przerwa

20:30 – 21:15 Katarzyna Talaga-Korcz – Czego potrzebujesz?, czyli jak badać użytkowników.

 

Serdecznie zapraszamy, 12.03.2019, o godz. 19:00 w Ułan Browar, ul. Wyspiańskiego 26